August 2014

Back to School - School Tips

29. august 2014 at 10:13 | Shary. |  U n c l a s s i f i e d .
Ahojte. Mám tu pro vás BTS. Ale jiné díly nebudou. DIY mě osobně už nebaví protože je to všude stejné..A Outfit si snad udělá každý podle sebe ne? A haul taky dělat nebudu. Takže tu mám school tips. A budou to tipy které pomáhají mě:)
A až mi dorazí batoh tak bych chtěla udělat co je v mé školné tašce. Pokud by vám to nevadilo:D Já mám každou kravinu ale nemám papuče a batoh -,- Batoh jsem objednávala přesně před týdnem. Prý už je odeslaný. Omg a papuče radši no coment. Snad zítra dopoledne. Beztak na mě nebude velikost.."Ne promiňte 40 nemáme. Máme jen dalších 154654531 čísel.
Back to schoolstudyspo | Tumblr

Diary,Haul,school,sheep,..

24. august 2014 at 13:30 | Shary. |  M y l i f e .
hearts
Ahojte. Vůbec nevím jak mám nazvat článek. Asi bych aktualizvat wishlist jelikož jsem byla na nákupech. A pokoj je už ehm. Předělaný..Ano slyšíte dobře. Nebo předělaný spíše vymalovaný.ono se o tom mluvilo i ho na začátku srpna no. Mám už i nějaké dekorace do pokoje. A byla jsem na nákupech. Nevadilo by vám kdybych udělala haul. A BTS? Ale ne DIY ale spíš tipy a možná outfity:) Chtěli byste? Už mám druhý díl HG. Teď to jen začíst číst:D Jak jsem byla na Šumavě tak tam byla strašná zima že se mi udělal až opar. Ano opar v létě..Ale tomuhle se ani nedá říat léto. Po pravdě? Těším se už i do školy. Ale zase máms strach co na mě řeknou. Protože na vysvědčení jsem měla 46kg a teď mám 50. Ne nevadí mi to právě naopat. Při mých 170cm. A ne nejsem anorektička:D Můžete si to přečíst v 25faktů o mě:) Taky mám o něco větší sebevědomí. Né že bych byla namyšlená. Jen dokážu říct svůj názor a nebát se. Taky jsem se začala jinak oblékat. Takže sem nervozní co na to řeknou ale na druhou stranu je mě to ukradnuté:D My tam máme takové ovečky. Takže příjdu s červ. košilou (ano mám ji:3) A ona za týden si koupí čer.košili:D Jednou jsem měla tričko a sukni a ona si koupila to sam tričko a sukni a šla do školy:D A když se zeptá z kama to má tak řeknu že nevím:D Miluju déšť a bouřky zrovna prší:3
(100+) Tumblradd a caption

Wishlist

21. august 2014 at 13:20 | Shary. |  U n c l a s s i f i e d .
Hi. Tak jsem teda doma. A jelikož pudu na nákupy a tenhle článek je přednastavený. Tak jsem si řekla že udělám wishllist co chci do konce roku 2014 splnit. Snad se mi to povede.
Maličkosti
pověsit si světýlka do pokoje
polštář
náušnice
Rámeček na foto

Těžší věci
košile
prostěradlo (bílé)
mikina přes hlavu
mikina na zip
svetr
tenisky 2x
nové trička
modré rifle
sv.modré rifle
Náročné
mobil
předělat pokoj
vymalovat pokoj
nová postel
1 věc z votocvohoz
nový batoh
nová bunda

book, stars, relax "12 August 2014"

13. august 2014 at 11:50 | Shary. |  M y l i f e .
bambi
Hi. Dneska tu mám trošku nudnější článek. Deníček. Včera sjem stávala o půl osmé. Což je na mě brzo. Měli jsme jet pryč. Já se vypravuji,čekám,čekám,...a ono nic nakonec jsem usoudila že se nejede. To nemůže brácha něco říct? Vyšlapat těch pár schodů a říct ok nejedem nemusíš se chystat a čekat? ne očividně nemůže. prý pojeden 13. (dnes) Jasně že jsme nejeli a zase ani bú. Ale už jsem se nechystala. No zpátky k včerejšku. Dopoledne jsem strávila čekáním. Na oběd jsem snědla dva talíře polévky. (byla strašně dobrá:3) Podívala se na dobyvatele ztracené pravdy. kdo to taky sleduje?:) A pak si uvařila čaj a vlezla pod peřinu a četla jsem si. Hunger games. Strašně mě to začalo bavit. Už jsem u druhé části :D Což je dobré na to že stmívání čtu od května a nejsem ještě ani v půlce. Nebaví mě to když vím jak to dopadne. Jinak čtu knížky strašně rychle.Na hunger games pak udělám recenzi. No pak jsem byla venku.A večer přišla kámoška a dívali jsme se jak padají hvězdy:) Bylo to poprvé co jsem viděla padat hvězdy. No a nic jsem si nepřála protože jsem pokaždé začala řvát "teď" :D Pak se zatáhlo a nešlo nic vidět a šli jsme domů. Ale byl to super den. A protože je dneska mamina v práci tak taťka bude dělat knedlík s vajíčkem :D Říkám že to udělám a on že né. Tak jsem zvědavá jak to dopadne :) Mějte se.

25 facts about me

11. august 2014 at 11:21 | Shary. |  T a g .
Hi, Strašně jste mě potěšili těmi komentáři. 14 komentářů ♥. Moc děkuju. Tak jsem si řekla že udělám 25 faktů o mě aby jste mě líp poznali.
youtube>> tayloner

W e l c o m e .

9. august 2014 at 21:11 | Shary.
WELCOME.

Neboli Hi everyone. Vítám vás na tomhle blogu. O čem bude? Spíše deníčkovský..dobře někdy sem dám něco z kosmetiky. Měla bych vám asi vysvětlit proč zrovna patiencce a proč Shary. že? Patiencce proto že to znamená trpělivost což u mě chybí (někdy) a dvě c protože je to prostě hezčí. A Shary? Hledala jsem anglická jména na S. a našla sjem tohle. No a líbilo se mi to. Víc toho nebudu u úvodního okecávat. Mějte se.
(15) Tumblr