September 2014

disease has fallen on me or races.

21. september 2014 at 18:56 | Shary. |  M y l i f e .
(10) Likes | Tumblr
Ahojte. Píšu takový menší deníček:) Ve středu jsem byla na závodech ve běhu. No my mladší holky jsme byli 3. a pak byli 2. a 1. :) Ale taky jsem se tam nejspíš nachcípala. Začalo to v pátek kdy mě bolelo v krku. Včera to bylo už horší. A dneska se zbudím a nemůžu ani dýchat. Nemůžu smrkat pod nosem mám šupinky (mám suchu pleť) a měla jsem to už včera a to jsem nesmrkala. A dneska mám ještě něco v puse že nemůžu nic jíst. V krku mě už nebolí sláva. Nejspíš mám horečku ale jsemmoc líná si to jít změřit. Ale tomu se nevyhnu no. Právě začalo pršat aspoň něco uklidňujícího. A dokonce hřmí:3 Zbytek večera (i zítřek a úterý) budu trávit v postei buď se seriály nebo s knížkou. Mám pučenou od kámošky a měla bych ji dočíst. Jak jste začali začátek škol.roku? Já špatně měli jsme donést těselo hranolu a dostala jsem za dva protože bylo tršku zmáčklé kvůli tomu že jsem ho měla v tašce. Ale že bylo vystínované a vykreslené to ho nezajímá. Jasně že spolužák ho měl vybarvené zvýrazňovači a zmáčklé a dostal 1 ale já 2 :D Ale pak jsem si to vylepšila testem z matiky. Za 1 :) Když tak krásně prší tak si nejspíš přečtu nějaké oblíbené blogy a pak šup na knížku. Udělala bych si kakao ale horké mi nedělá dobře-_- Včera jsem chtěla jet na nákupy. Abych si koupila nějaké ty věci do pokoje. Ale jasně že jsem nikde nešla. Duofám že se máte líp než já a jestli jste taky nemocní tak přeji rychlé uzdravení.

5 things that I like wearing.

11. september 2014 at 16:34 | Shary. |  M y l i f e .
Čauky. (omg:D) Po delší době se hlásím. Omlouvám se ale znáte to. Přicházela jsem pozdě domů a pak se mi nechtělo nic psát. Všimli jste si nového vzhledu? Původně to mělo být 5 věcí které na sobě nemám ráda ale bohužel 5 věcí jsem fakt nenašla :D Takže mám 5 věcí co mám na sobě ráda. Jdeme na to!
1.Výška- Mám ráda svoji výšku! Ikdyž se bojím do jaké vlastně dorostu. Svých 170 cm si výžím. Kdo ví jaké by to bylo mít 180 cm. Ale teď když mám 170 to není zas tak růžové když si stoupnete vedla kluka a jste o dvě hlavy větší. Ale to je jedno. Nebo takové to když máte nohu 41 a spolužák 37. Ale jak říkám asi ybch nechtěla být malá.
2.Oči- Miluju svoje oči! Mám strašně dlouhé řasy a když si dám řasenku mám je po bočí:) Ale mám pěknou barvu očí. Takovou zeleno-modro-šedo-hnědé. Ano mám!:3
3.Postava- Ještě asi před 2 měsíci jsem chtěla přibrat. Ale pak jsem si uvědomila že budu radši hubená než kdyby na mě něco vyselo. A vlastně nechci přibrat kvůli sobě ale kvůli někomu kdo říká že jsem moc chudá. Ale jemu to může být někde:) Já jsem spokojená ♥
4.Tvrdohlavost- Ano jsem beran:D Ale jsem ráda za to že jsem tvrdohlavá. Co chci to dostanu. Umím si to prosadit. A z takovu to může někdy člověk dotáhnout dál.
5.Žíly,jizvy- Někomu to příjde divné. Ale mám takové specifické znaky. Např. mám přes pravou půlku obličeje žílu. A taky mám u oka jizvu. Když mi byli 4 kousl mě jezevčík. Mám tam takové dvě čárky (hodně výrazné) od stehů. Mě se to ale líbí. Ikdyž kdyby mě kousl o centimetr dál asi by to nebylo moc příjemné.
Doufám že se vám to líbilo. Já mám tyhle články strašně ráda. Snad to nepochopíte trochu jinak :D Mějte se krásně!